2015 Sokak Modasında Kırmızı Detaylar

Sokak modası özgürlük demektir

2015 Sokak Modasında Kırmızı Detaylar

Sokak modasının ne olduğunu merak ediyor ve anlamı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız size hemen anlatalım;

Sokak modası özgürlük demektir, dilediğiniz parçaları uyumlu ya da uyumsuz bir şekilde, canınızın istediği gibi kombinlemek demektir, kendiniz olmak, kendiniz gibi davranmak ve trendlere aldırış etmeden kendi zevkinize göre giyinmek demektir.

Böylesine rahat ve cool bir anlamı olan sokak modasını yakından inceledik ve 2015’in gelmesiyle sokaklara hakim olan trendlere sizler için göz attık. Eğer siz de sokak modasının yakından takipçisi olmak istiyorsanız, bu senenin detaylarına göz atmalısınız. Tarzınıza yakın olan detaylar belki de sizin sokak modanızın kahramanı olacaktır!

Bu senenin sokak modasında şıklığı ve rahatlığı bir arada sağlayan kırmızı detaylar karşımıza çıkıyor. Bazen ayakkabılarda, bazen ceket ve şallarda, bazen de çantalarda görebileceğiniz kırmızı, hangi parçaya dokunursa dokunsun ayrı bir hava yaratıyor ve dişiliği ön plana çıkarıyor.

Eğer sizin de favori renginiz kırmızıysa, sizler için seçtiğimiz parçalardan stilinize dair ilham alabilir ve kendi modanızı yaratabilirsiniz!

1-Kırmızı Deri Etek

Eğer sade ve rahat bir tarzınız varsa, kırmızı deri etek ilk başta biraz fazla iddialı gelebilir. Ama basic rahat bir tişört ya da salaş bir gömlekle kombin yaptığınız zaman, aykırılığın önüne geçebilir ve daha soft bir görünüm yaratabilirsiniz.

kirmizi-deri-etek

 

2-Kırmızı Ayakkabı

Gri tonlardaki bir kombin nasıl hareketlendirilebilir diye merak ediyorsanız, aradığınız cevap kırmızı bir ayakkabıda gizli. Kombininizle taban tabana zıtlık yaratacak parlak bir kırmızı ayakkabıyla, bu senenin sokak modasında yıldız siz olabilirsiniz!

kirmizi-ayakkabi
3-Kırmızı Detaylı Şal

İlkbahar – yaz mevsiminde uçuşan rahat elbiseler giymekten hoşlanıyorsanız, stilinizi tamamlayacak şallara kombininizde yer vermeyi unutmayın. Elbiseniz ne renk olursa olun, kırmızı tonlardaki bir şal şıklığınızı yaratmanız için yeterli olacaktır.

kirmizi-sal

4-Kırmızı Çanta

Sokak modasının en güzel hali, renklerin karmaşasıdır. Siz de favori renklerinizi dilediğiniz gibi bir araya getirebilir ve kırmızı bir çantayla son dokunuşu yapabilirsiniz. Mevsim ve trendler ne olursa olun, kırmızı çantaların tamamlayıcı etkisini unutmayın.

kirmizi-canta

5-Kırmızı Pantolon

Gardıropların vazgeçilmezi olan beyaz tişörtler, hem şık hem de rahat kombinlerin olmazsa olmazı. Eğer sizin tercihiniz beyaz tişörtünüzle şık bir kombin yaratmaksa, ayak bileklerinizi açıkta bırakan bol kesim bir kırmızı pantolon tam size göre!

kirmizi-pantolon

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Bir Yorum Bırak