Büstiyer Trendi ile Yeni Sezonda Bluzlar Kısalıyor!

Çok daha renkli, çok daha şık ve çok daha cool

Büstiyer Trendi ile Yeni Sezonda Bluzlar Kısalıyor!

Geçtiğimiz sezon moda dünyasına bomba gibi düşen büstiyer trendi, en şık modellerinden en spor modellerine kadar birbirinden farklı çeşitleriyle vitrinlerdeki yerini aldı ve sokak modasında kendine oldukça sağlam bir yer edindi.

Bir yanda minicik büstiyerler diğer yanda göbeği açıkta bırakan crop-top tişörtler, moda dünyasında iddialı bir dönemi başlattı ve kadınların günlük hayattan gece kombinlerine kadar birbirinden farklı yerlerde giydikleri bluzları gün geçtikçe kısaldı. Yeni sezon trendlerine baktığımızda da, crop-top modasının daha uzun bir süre devam edeceğini ve büstiyer trendinin modanın her alanına ulaşacağını görüyoruz.

Bu sezon karşımıza çıkan büstiyerler; çok daha renkli, çok daha şık ve çok daha cool modelleriyle sizleri bekliyor.

Sizler için seçtiğimiz büstiyerler, stilinizde moda rüzgarları estirecek!

Kot Şort – Büstiyer Kombini

İlkbahar – yaz sezonunun açılması ile birlikte, kısacık kot şortlar da vitrinlerdeki yerini aldı ve yavaş yavaş tatil bavulunun içine yerleşmeye başladı. Eğer siz de yaz sıcaklarının altında, deniz kenarında ya da günlük spor kombinlerinizde kot şort kullanıyorsanız, spor şıklığınızı devam ettirecek bir büstiyerle kombininizi tamamlayabilirsiniz.

pr_01_2157_max

pr_01_2156_max

pr_01_1709_max

Kalem Etek – Büstiyer Kombini

Kadınların vücut hatlarını kusursuz bir biçimde ortaya koyan kalem etekler, yeni sezonda iddialı büstiyerlerle buluştu ve ortaya göz alıcı bir stil çıktı. Özel davetlere ya da şık akşam yemeklerine katılırken ne giysem derdine düşüyorsanız, kalem etek – büstiyer kombininden ilham alabilirsiniz.

pic4

pic5

Pantolon – Büstiyer Kombini

Stil sahibi kadınların hem şıklığını hem de rahatlığını düşünen ve şıklığıyla tüm dikkatleri üzerine çeken pantolon – büstiyer kombini, nereye giderseniz gidin tercihlerinizin başında yer almaya aday. Akşam dışarıya çıkarken, böyle bir kombinin üzerine blazer ceketinizi almayı unutmayın.

pic1 pic2

pic3

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Bir Yorum Bırak