Yeni Sezonda Vazgeçilmeziniz Olacak Aksesuarlar

Hem çok şık hem çok sade hem de çok cool!

Yeni Sezonda Vazgeçilmeziniz Olacak Aksesuarlar

Bahar mevsiminin kendini göstermesiyle birlikte, giyim ve ayakkabı sektörü yeni koleksiyonlarını satışa sundu ve sezonun öne çıkan trendleri vitrinlerdeki yerini almaya başladı.
En az ayakkabı ve kıyafet kadar adından söz ettiren bir diğer unsur ise yeni sezonun aksesuar modelleri oldu. Aksesuar denilince kombinlerin tamamlayıcısı olarak nitelendirilen parçaların akıllara geldiğini biliyoruz. Ama yeni sezon aksesuarları kombinleri tamamlamanın da ötesinde kombinin ana parçası ve şıklığın ta kendisi.

pic1

Günlük ve gece kombinlerinde aksesuar kullanmadan sokağa çıkmayan kadınların stiline ayrı bir dokunuş yapacak olan bu aksesuar modelleri, hem çok şık hem çok sade hem de çok cool!

Eğer siz de en salaş ve spor kombinlerinizi bile bir adım şıklığa taşımak isterseniz, yeni sezonun öne çıkan aksesuar trendlerine göz atmayı unutmayın! Alışılmışın dışında kolye ve küpeler ve geçici parlak dövmeler bu sezon sokak modasına bomba gibi düşecek!

Minimalist Kolyeler

Geçtiğimiz yılların büyük taşlı, zincirli ve gösterişli kolye modellerini unutun ve yeni sezonun naif kolyeleri ile tanışın. Minimalist tasarımlarıyla vitrinlerde göz dolduran bu küçük kolyeler, abartısız ve gösterişsiz olmalarına rağmen oldukça dikkat çekici. Sizler için seçtiğimiz minimalist kolyeleri, günün farklı zamanlarında farklı kombinlerle kullanabilirsiniz.

pic6

pic5

pic7

Earcuff Küpeler

Kulağınızda birden fazla deliğe ihtiyaç duymadan tüm kulağı kaplama kapasitesine sahip olan earcufflar, bir küpeden çok daha fazlası! Eğer aksesuar kullanmaktan hoşlanmıyorsanız, sadece bir earcuff küpeyle bile stilinize gereken aksesuar dokunuşunu yapabilirsiniz. En spor kombinlerden en şık kombinlere kadar, her stile ayak uyduran ve kombinde oldukça cool bir hava yaratan earcuff küpeler, yeni sezonda çok şık, çok renkli ve çok havalı!

pic2

pic4

pic3

Flash Tattoo

Moda dünyasında en çok dikkat çeken trendlerden biri olan flash tattoo yani parlak dövme, ünlü isimlerin de ön ayak olmasıyla yeni sezona bomba gibi düştü ve aksesuar anlayışına yeni bir bakış getirdi. Vücuda uygulaması oldukça kolay olan flash tattoolar, kombinlere yoğun bir ışıltı ve stile ayrı bir gösteriş katıyor. Nasıl bir kolye ya da bileklik takacağınıza karar veremediğiniz günlerde, flash tattoolar yardımınıza koşacak.

pic10

pic9

pic8

Kaydet

Kaydet

Bir Yorum Bırak

1 comment

  1. Natali Yesilbahar

    Bu aksesuarlar her kadının gardrobunda olmalı 🙂