Yaz Mevsiminin Göz Alıcı Terlik ve Sandalet Modelleri

Siz de tarzınıza uygun olan bir modeli seçin ve yaz boyunca rahatlığın tadını çıkarın!

Yaz Mevsiminin Göz Alıcı Terlik ve Sandalet Modelleri

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte sezonda tüm dikkatleri üzerine çeken sandalet ve terlikler, birbirinden iddialı, şık, rahat ve göz alıcı modelleri ile vitrinlerdeki yerini aldı. Artık sadece spor kombinlerin değil, şık kombinlerin de tamamlayıcısı olan bu sandalet ve terlik modelleri, en ünlü markaların ve tasarımcıların koleksiyonlarının olmazsa olmazları arasında yer alıyor.

Peki nasıl oldu da yaz sezonunun vazgeçilmezi babetler, espadriller ve düz tabanlı klasik ayakkabılar yerini sandalet ve terliklere bıraktı? Bunun en basit cevabı; modanın her sene kendini güncellemesi ve zaman zaman sadeleşmeye gitmesi. Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte, şıklık tamamen spor kombinlerin içine işledi ve ağır, gösterişli, abartılı kombinler gitgide hafifleyerek tamamen cool ve spor bir tarza kavuştu.

Sizler için bu yaza damga vuran sandalet ve terlik modellerini bir araya getirdik. Siz de tarzınıza uygun olan bir modeli seçin ve yaz boyunca rahatlığın tadını çıkarın!

Birkenstock Terlikler

Terlik deyince akla gelen ilk markalardan biri olan Birkenstock, klasik terlik ve sandalet tasarımı çizgisinden kaymadan her sezon tasarımlarına farklı detaylar ekleyerek yaz mevsimine damga vurmayı başarıyor. Eğer siz de terlik rahatlığını, günlük şıklığınızla bütünleştirmek isterseniz sizler için seçtiğimiz terlik modellerini kombinlerinizde kullanabilirsiniz.

birkenstock2
birkenstock

Pullu, İşlemeli, Taşlı Terlikler

Ne rahatlığımdan ne de süsümden ödün vermem diyen kadınların yaz boyunca en önemli parçası olan taşlı terlikler, sahip olduğu tasarımla şıklığı yansıtırken, kullanım açısından da rahatlığı garantiliyor. Tüm gün kullanıma uygun olan bu taşlı terlikleri, dilerseniz gündüz dilerseniz de gece kıyafetlerinizle kombinleyebilirsiniz.

taşlı sandalet 2 taşlı sandalet 1

Gladyatör Sandaletler

Bu sezona bomba gibi düşen gladyatör sandaletler, sahip oldukları asi görünümle hem cool bir tarzın hem de sıra dışı bir tarzın kapılarını aralıyor. Kısacık denim şort ve kısa eteklerle kombinlemeye uygun olan gladyatör sandaletleri, yaz boyu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

gladyatör sandalet

gladyatör sandalat

Kalın Tabanlı Sandaletler

Yediden yetmişe her kadının tercihlerinin başında yer alabilecek bir model olan kalın tabanlı sandaletler, özellikle günlük kombinlerde sokak modasının olmazsa olmazlarından biri haline geldi. Eğer rahatlık sizin için her şeyin önündeyse, kalın tabanlı sandaletlerle şıklığın ve rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz.

kalın tabanlı sandalet

kalın tabanlı sandalet 2

 


 

Kaydet

Kaydet

Bir Yorum Bırak