2015 Yaz Sezonu Mayo ve Bikini Trendleri

Mayo ve Bikini Trendlerinde Renk ve Desen Çılgınlığı

2015 Yaz Sezonu Mayo ve Bikini Trendleri

Sezon iyiden iyiye açıldığına göre, 2015 yılı yaz sezonun trendlerinden haberdar etmeye devam ediyoruz ve bu kez yazın hit parçalarından olan mayo ve bikinilere el atıyoruz. Sokak modası, gece şıklığı derken atlanmaması gereken bir detayın daha olduğunu unutmuyor ve her daim şık olmak isteyen ve trendleri her yerde, her şekilde takip edenler için sezonun sahil trendlerini de mercek altına alıyoruz.

Sezonun mayo ve bikini seçenekleri oldukça geniş. Pek çok farklı model stil sahibi kadınlar için yaratılmış ve hepsi fazlasıyla yaratıcı ve güzel. Şezlongunda güneşlenirken bile ikonik bir görüntüye sahip olmak isteyenler için trend radarımızdan göze çarpan modelleri bir araya getiriyor ve tatil bavulunuzu hazırlamanıza bir nebze de olsa yardımcı oluyoruz.

Desenli bikini modelleri

Genel bir bakış açısı ile sezonun bikini ve mayo trendlerine baktığımız zaman renk ve desen çılgınlığı dikkat çekiyor. Çiçek desenleri, farklı geometrik desenler bikini ve mayo modellerinde bu sezon fazlası ile kullanılıyor ve belki de hiç olmadığı kadar renkli.

trend-çiçek-desenli-mayo

trend-çiçek-desenli-bikini trend-geometrik-desenli-bikini

Cut-out mayo modelleri

Sezonun deniz ve havuz trendlerini incelerken ilk dikkat çeken şey, geçtiğimiz sezonlarda çok fazla tercih edilmeyen mayoların öne çıkmış olması. Bikini ağırlıklı yapılan tercihler artık farklı mayo modellerine doğru da kaymaya başlıyor. Tek parçadan oluşan minimal çizgideki mayolar bu senenin trendleri arasında yer alıyor. Fazla kilolarını kapatmak isteyen kadınların yapabileceği en doğru tercih ise mayodan yana olmalı. Mayolardaki cut-out modeller ise dikkat çekenler arasında yer alıyor.

trend-mayo (2) trend-mayo (3) trend-mayo (4)

Halter yaka bikini modelleri

İki parçadan oluşan ve deniz ve havuz trendlerinde kadınların hiçbir zaman vazgeçemedikleri arasında yer alan bikiniler ise bu sene yine şekil değiştirmeye devam ediyor. Halter yaka detayına sahip olan bikini modelleri 2015 yılının trend modelleri arasında yer alıyor. Özellikle sıkı ve atletik vücuda sahip olan kadınlar için halter yaka bikini modelleri en doğru tercihler arasında yer alıyor.

trend-bikini (1) trend-bikini (3) trend-bikini (2)

Yüksek bel bikini modelleri

Kıyafetlerdeki geçmişe yolculuk ise bikini şıklığını da vurmadan geçmiyor. 50’li, 60’lı, 70’li yılların dokunuşuna sahip olan yüksek bel alta sahip bikini modelleri de yine bu senenin favorileri arasında. Geçmişle harmanladığınız cool tavrınız ile artık güneşlenirken bile stiliniz kanıtlanabilir nitelikte.

trend-yüksek bel bikini (1) trend-yüksek bel bikini (2) trend-yüksek bel bikini-vitringez(4)

2015 yaz sezonunun trendleri ile bezeli, doğru bir bikini, mayo tercihi yaparak tarzınızla tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

 


 

Kaydet

Kaydet

Bir Yorum Bırak