Sokak Modasında Beyaz Rengin Gücü

Eğer siz de beyazın ışıltısını stilinize yansıtmak ve sade bir görünümle şıklığınızı yaratmak isterseniz, sokak modasının vazgeçilmezleri arasında yer alan beyaz parçalardan ilham alabilirsiniz.

Sokak Modasında Beyaz Rengin Gücü

Her sezon kendini güncelleyen moda dünyasının içinde kendine özel ve dokunulmaz bir yer edinen sokak modası, kişilerin özel zevklerini referans alarak sokağa uygun tasarımları gün yüzüne çıkarıyor ve herhangi bir markaya ya da tasarımcıya bağlı kalmadan kendiliğinden gelişen trendleri ortaya koyuyor. Durum böyle olunca da, modaya gönül vermiş herkesin sokak modasının yaratıcılarından biri olduğunu söylemek mümkün. Bu nedenle unutmamalısınız ki; siz de giydiğiniz her parçayla ve kullandığınız her aksesuarla sokak trendlerinin önde gelen isimlerindenseniz.
Bu sezon sokak trendlerine baktığımızda, özellikle kadın giyimde beyazın ön plana çıktığını ve birbirinden farklı onlarca ortamda beyaz rengin kullanıldığını görüyoruz. Hatta öyle ki; sadece sokak modasında değil, ünlü defileler ve koleksiyonlarda da beyaz oldukça popüler bir renk.
Eğer siz de beyazın ışıltısını stilinize yansıtmak ve sade bir görünümle şıklığınızı yaratmak isterseniz, sokak modasının vazgeçilmezleri arasında yer alan beyaz parçalardan ilham alabilirsiniz.

Beyaz Pantolon

Beyaz pantolon, giymesi her ne kadar riskli parçalardan biri olsa da, dikkatli ve özenli kullanıldığı sürece stilinizin yıldızı olmaya aday. Bu sene bol kesim, yüksek bel, dökümlü beyaz pantolonların listenin başında yer aldığını söylemek mümkün; diğer yandan streç, daracık beyaz pantolonlar da her sene olduğu gibi bu sene de popüleritesini koruyor. Günlük kullanımda rahatlıkla tercih edebileceğiniz bol kesim beyaz pantolonları yüksek dolgu topuk ayakkabılarla, dar kesim beyaz pantolonları da stilettolarla kombinleyebilirsiniz.

 

Beyaz Gömlek

Çalışan kadının hayat kurtarıcı parçası olan beyaz gömlek; bu sezon sadece ofisin değil, sokağın da yıldızı. Tarzına göre spor ya da şık olarak ikiye ayrılan beyaz gömlekleri, siz de ister günlük ister gece şıklığınızda kullanabilir ve dilediğiniz alt giyim ürünüyle kombinleyebilirsiniz.

beyaz gömlek 2

Beyaz Elbise

Kısacık, pırıl pırıl sade bir beyaz elbise ile sokak modasının yıldızı olabileceğinizi biliyor musunuz? Unutmayın; sokak modasının temel şartı her şeyden önce sade ve rahat olmaktır. Siz de beyaz bir elbise ile bu şartı yerine getirebilir üstelik şıklığınızı da konuşturabilirsiniz. Mevsim ve trendler ne olursa olsun, gardırobunuzda beyaz bir elbiseye yer ayırmayı unutmayın!

beyaz elbise 1

beyaz elbise 2


 

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Bir Yorum Bırak