Kendine Zaman Ayırmak İsteyenlerin Gidebileceği Atölyeler

Eğer siz de, kendinize kaliteli, eğitici ve zevkli bir zaman yaratmak istiyorsanız farklı atölyelerden ilham alabilirsiniz.

Kendine Zaman Ayırmak İsteyenlerin Gidebileceği Atölyeler

Yoğun iş hayatı, evde bekleyen çamaşırlar, arkadaşlarla rutin buluşmalar, şehir dışından gelen misafirler, çocuğun okulu, akşama ne yiyeceğiz derdi derken hayatımız sürekli bir koşuşturma halinde geçiyor ve özellikle haftanın 5 günü ofiste olduğumuz için neredeyse kendimize hiç zaman ayıramıyoruz. Tam ayaklarımızı uzatıp en sevdiğimiz dergiyi okuyacağımız sırada telefonumuz çalıyor veya beklenmedik bir iş çıkıyor ve dinlenme anımız heba oluyor. Ama yine de tüm bu durumlardan kurtulmanın ve kendimize kaliteli zaman ayırmanın bir yolu var. O da, çeşitli zevklere hitap eden atölyeler.

Çikolata yapımından kanaviçe yapımına, fotoğrafçılık kursundan yemek kursuna, tırnak boyama okulundan resim atölyesine kadar birçok atölye, İstanbul’da büyük bir ilgi karşısında varlığını sürdürüyor ve kendine hem yeni hobi edinmek isteyenlerin hem de biraz olsun şehir hayatından kaçıp farklı şeyler üretmek isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılıyor.

Eğer siz de, kendinize kaliteli, eğitici ve zevkli bir zaman yaratmak istiyorsanız farklı atölyelerden ilham alabilirsiniz.
Sizler için seçtiğimiz atölyeleri internetten araştırın, sosyal medya hesaplarına ulaşın ve iletişim adreslerini alarak yola koyulun. Eminiz ki içlerinden biri sizi hiç olmadığınız kadar mutlu edecek!

Mutfak Sanatları Akademisi

Dünyanın en iyi aşçılık okulları arasında gösterilen MSA; profesyonel aşçılıktan pastacılığa, ekmekçilikten barmenliğe kadar birçok konuda eğitim veriyor ve öğrencilere hobiden ziyade bir meslek kazandırıyor. Elinizin lezzetini katabileceğiniz onlarca tarif MSA’da sizleri bekliyor!

atölye - mutfak sanatları akademisi MSA

Mint Kanaviçe Kursu

Biz küçükken ananelerimizin elinden düşmeyen kanaviçeler, Mint ile birlikte tekrar gün yüzüne çıktı ve el işi yapmak isteyenlerin ilgi odağı oldu. Müthiş bir terapi yöntemi olan, insanı sakinleştiren ve huzur veren kanaviçeye siz de dilediğiniz figürü işleyebilirsiniz. Mint’in kanaviçe tasarımları, atölyeleri hakkında detaylı bilgi ve iletişim numarası için Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

atölye - mint kanaviçe

Chef’s İstanbul

Bir mutfak atölyesi olan Chef’s İstanbul, konusundaki uzman eğitmenlerle kursiyerlerine ilgi duydukları lezzetler hakkında eğitim veriyor ve çeşitli workshoplar düzenleyerek kişilerin mutfağa olan ilgisini ikiye katlıyor. Eğer siz de çikolatanın, pizzanın ya da makarnanın nasıl yapıldığını merak ediyorsanız, Chef’s İstanbul’un Taksim’de bulunan merkezini ziyaret edebilirsiniz.

atölye - chefs istanbul


 

Kaydet

Bir Yorum Bırak