Sokak Modasının Yeni Gözdesi: Gömlek Elbiseler

Defilelerden moda haftalarına, günlük kombinlerden gece şıklığına kadar her yerde görebileceğimiz gömlek elbiseler

Sokak Modasının Yeni Gözdesi: Gömlek Elbiseler

2015’in en çok aranan ve en çok tercih edilen parçalarından biri olan gömlek elbise, sokak modasının yeni gözdesi oldu ve sıklıkla farklı parçalarla kullanılmaya başlandı. Defilelerden moda haftalarına, günlük kombinlerden gece şıklığına kadar her yerde görebileceğimiz gömlek elbiseler, aslında çok basit bir tasarıma ama bir o kadar da kullanışlı bir duruşa sahip.
Gömlek elbiseyi bu kadar popüler hale getiren unsur ise, farklı kombinler yapmaya ve çok amaçlı kullanmaya olanak sağlaması.

gömlek elbise - cottoncandy blog 7

Yaz mevsiminde bütün düğmeleri kapalı bir elbise olarak topuklu ayakkabı, sandalet, terliklerle veya daha soğuk aylarda bot ve sneakerlarla kullanabileceğiniz gömlek elbiseler aynı zamanda plaj modasının da vazgeçilmezi. Bu yaz plajda bikininizin üzerine ne giyeceğinize karar veremiyorsanız, kumaşı plaja uygun bir gömlek elbiseyi bütün düğmelerini açarak kullanabilirsiniz. Plajda yeni bir akım yaratmanıza yardımcı olacak gömlek elbiseler hem çok şık hem de çok rahat!

gömlek elbise - cottoncandy blog 4

Biz sizler için sokak modasında yer edinen modelleri bir araya getirdik. En sevdiğiniz ayakkabılarla uyum sağlayacak olan gömlek elbiselerle, dilerseniz ofise dilerseniz konsere gidin!

Gömlek Elbise ve Topuklu Ayakkabı

Çalışan kadınların ve her daim şıklığından ödün vermeyen kadınların vazgeçilmezi olan topuklu ayakkabılar, gömlek elbiselerle de uyum sağlamayı başarıyor ve ortaya hem çok şık hem de çok cool bir kombin çıkıyor.

gömlek elbise - cottoncandy blog gömlek elbise - cottoncandy blog 2

Gömlek Elbise ve Sneaker

Sokak modasının asla popülaritesini yitirmeyen bir parçası olan sneaker, yeni sezonda gömlek elbiselerle buluştu ve şıklık ve rahatlık en göz alıcı haliyle bir araya geldik. Günlük hayatta rahatlığınızın öncüsü olan düz taban renkli sneakerları, yeni sezonun yeni gözdesi olan gömlek elbiselerle kombinleyin ve sokak modasının yıldızı siz olun!

gömlek elbise - cottoncandy blog 3 gömlek elbise - cottoncandy blog 8

Gömlek Elbise ve Bot

Genellikle sandalet veya düz ayakkabılarla tercih edilen gömlek elbiseler, sokak modası trendlerinin en feminen parçası olan bot ve çizmelerle de kombinlenebilecek bir stile sahip. Mevsim ve trendler ne olursa olsun, bir araya getirebileceğiniz bu ikili stilinizi bir adım yukarıya taşıyacak.

gömlek elbise - cottoncandy blog 6 gömlek elbise - cottoncandy blog 5


 

Kaydet

Kaydet

Bir Yorum Bırak