Cilt ve Saç Bakımında Hint Yağı Mucizesi

Hem cildinizi hem de saçınızı tek bir bakım ürünüyle canlandırmak, gençleştirmek ve yenilemenin yolu

Cilt ve Saç Bakımında Hint Yağı Mucizesi

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte güneş ışınları en etkili biçimde saça ve cilde nüfuz etmeye başlar ve ciltte ve saçta kuruluklar baş gösterir. Düzenli ve etkili bir bakım olmadan da cildi ve saçı eski nem dengesine kavuşturmak neredeyse imkansızdır. Eğer sizin için de düzenli bakım yapmak zorsa ve bunun için kendinize zaman ayıramıyorsanız, kısa sürede etkili sonuçlar doğuracak ve zamanınızı almayacak bakım önerilerine şans verebilirsiniz.

hint yağı

Bizim sizlere önerimiz Hint Yağı. Akdeniz ikliminin görüldüğü yerlerde doğal olarak yetişen ve özellikle tıpta kullanılan Hint yağı bitkisi, hem cildinize hem de saçlarınıza iyi gelecek ve kısa sürede bakımlı bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak.

Hint Yağının Cilde Faydaları

Dezenfektan özelliğine sahip olan Hint Yağı, çeşitli cilt hastalıklarının tedavisinde kullanılan çok özel bir bitkidir. Güneşlendikten sonra ciltte oluşan kaşıntılar, döküntüler ve kuruluk Hint Yağı ile tedavi edilebilir ve ayrıca kuru ciltler için de nemlendirme özelliğine sahiptir. Hint Yağı, göz çevresindeki kırışıklıkları gidermek için de kullanılabilir ve cildin pürüzsüz ve esnek olmasına yardımcı olur.
Eğer yazın cildinizin kuruluğundan ve güneşlendikten sonra cildinizdeki kızarık ve kaşıntılardan şikayetçiyseniz, haftada 1 kez Hint Yağı ile cildinize masaj yaparak istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

hint yağı - cilt

Hint Yağının Saça Faydaları

Saç derisinin ve saçın dökülmesine yol açan enfeksiyonlardan kurtulmak için kullanılan ve etkili bir çözüm olan Hint Yağı, saçın nem dengesine kavuşması için de oldukça etkilidir ve saç köklerini güçlendirerek saçın uzamasını teşvik eder.
Havuzdan, denizden ve güneşten etkilenerek kuruyan ve yıpranan saçları kestirmek yerine Hint Yağı ile tedavi edebilir ve saçlarınızı eski görüntüsüne, saçınızı kestirmek zorunda kalmadan kavuşturabilirsiniz.

hint yağı - saç

Hem cildinizi hem de saçınızı tek bir bakım ürünüyle canlandırmak, gençleştirmek ve yenilemek isterseniz, Hint Yağı tüm mucizesi ile çantanızdaki yerini almaya hazır.

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Bir Yorum Bırak