Bir Ünlü Stili İncelemesi: Taylor Swift

Taylor Swift’in stilinden ilham alın ve siz de tarzınıza Swift dokunuşu yapın!

Bir Ünlü Stili İncelemesi: Taylor Swift

1989 doğumlu Amerikalı şarkıcı, söz yazarı ve oyuncu olan Taylor Swift, 2006 yılında kendi adıyla çıkardığı ilk albümüyle müzik piyasasına bomba gibi düştü ve tüm dikkatleri üzerine çekti.
Swift’in tüm albümlerine baktığımızda, özellikle şarkıların nakaratlarıyla seyircisini kucakladığını ve şarkılarında kendi hikayesini anlattığını görüyoruz. Samimiyeti, sıcakkanlılığı, güler yüzü ve tüm bunların yanında çekiciliğiyle oldukça sevilen Taylor Swift, sahip olduğu tarzla moda ikonları arasında yer alıyor ve giydiği her kıyafet, taktığı her aksesuarla tüm magazin ve moda dergilerine konu oluyor.

Biz de sizler için Taylor Swift’in stilini yakın merceğe aldık ve kırmızı halıda ve sokak modasında tercih ettiği kıyafetleri ve aksesuarları inceledik. Taylor Swift’in stilinden ilham alın ve siz de tarzınıza Swift dokunuşu yapın!

Taylor Swift’in Kırmızı Elbise Tutkusu

Özel gecelerde ve davetlerde genellikle kırmızı rengi tercih eden Swift, ten rengine uygun olan kırmızı, frapan bir elbiseyi kendisine yakıştırmayı iyi beceriyor ve seçtiği elbiseyi küçük ama şık aksesuarlarla kombinleyerek tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Swift’in Saç Tercihi

Meşhur olduğu günden bu yana birbirinden farklı saç modellerini deneyen Swift’in biz en çok kâküllü halini beğendik. Kâkülün en yakıştığı kadınlardan biri olan Swift, bu saç modeliyle tüm güzelliğini ortaya koyuyor.

Taylor Swift’in Güneş Gözlükleri

Birbirinden renkli, şık ve sıra dışı gözlükleriyle sokaklarda boy gösteren Taylor Swift, tarzını ünlü markaların güneş gözlükleri ile tamamlıyor.

Swift’in Sokak Modasında Elbise ve Etek Tercihleri

Taylor Swift’in günlük kombinlerini incelediğimizde, genellikle kısa elbise ve etekleri tercih ettiğini ve bu tercihini topuklu ayakkabılarla kombinlediğini görüyoruz. Sadece sesiyle ve şarkılarıyla değil, aynı zamanda fiziğiyle de insanları kendine hayran bırakan Swift, adeta sokak modasına yön veriyor.

taylor swift

Taylor Swift

Kırmızı Ruj

Makyaj trendleri ve moda her ne kadar değişirse değişsin, kırmızı rujun yeri asla değişmiyor ve kırmızı ruj her sene trendler arasındaki popülaritesini koruyor. Taylor Swift’in de kırmızı rujun hakkını verdiğini söylemek mümkün. Sapsarı saçlarını kıpkırmızı bir rujla bütünleştiren Taylor Swift, hem sade hem de şık nasıl olunur sorularının cevaplarını veriyor.

taylor swift - kırmızı ruj 1 taylor swift - kırmızı ruj 2

taylor swift - kırmızı ruj 3 taylor swift - kırmızı ruj 4

taylor swift


Kaydet

Bir Yorum Bırak