Bu Yazın Makyaj Trendleri ve Kusursuz Makyaj İçin Küçük Detaylar

Sade Tonlar, Kırmızı Ruj, Kalın Kaşlar

Photo : ttunay.com

Bu Yazın Makyaj Trendleri ve Kusursuz Makyaj İçin Küçük Detaylar

Dünyanın en çok para kazanan ve daima yeni ürünler üretme eğilimindeki sektörü olan kozmetik sektörü, günden güne daha da gelişiyor ve hem kadınlara hem de erkeklere kusursuz görünmenin yollarını sunuyor. Gece kremleri, gündüz kremleri, vücut bakım losyonları, yüz temizleme aletleri, epilatörler derken sektör günden güne gelişiyor ve bütün insanlar üzerinde estetik kaygısı yaratmaya başlıyor. Bu nedenle de güzellik ve estetik, çağımızın en çok konuşulan ve üzerine en çok para harcanan meselesi oluyor.

Eğer siz de kozmetik sektöründeki yenilikleri yakından takip ediyor ve kendi güzelliğiniz için uygulamalarda bulunuyorsanız, eminiz ki bu yazın makyaj trendleri de dikkatinizi çekecek. Sizler için yazın kusursuz görünmenin yollarını inceledik. Sizlere sunduğumuz bir kaç adımı takip ederek, sade ama çekici bir yaz makyajı yapabilirsiniz.

1. Sade Tonlar

Makyaj deyince aklınıza abartılı ve oldukça koyu renkler geliyorsa eğer bu fikri unutun! Çünkü zaman sadeleşme ve hafifleme zamanı. Yazın sıcak havanın altında karmaşık bir görüntü yaratacak koyu renkler yerine, daha sade renkler tercih edin ve makyajda sadece hatlarınızı ön plana çıkarmayı hedefleyin. Açık bir göz makyajı, hafif şeftali tonlarında allık ve nude tonlarında bir ruj yeterli olacaktır.

makyaj trendleri - sade tonlar

2. Kalın Kaşlar

Son yıllarda güzellik ve estetik deyince akla gelen ilk unsurlardan biri olan kalın kaş, bu sene de popülaritesini koruyor. Asi ve çekici bir hava yaratmak için siz de kaşlarınızı aldırmaktan vazgeçin ve kalınlaşması için gerekli uygulamaları yapın. Not: Kaşlara sarımsak sürmek, doğal bir yöntemdir ve zahmetsiz bir şekilde yeni kılların çıkmasına yardımcı olur.

3. Kırmızı Ruj

Mevsim ve trendler her ne olursa olsun, kozmetik sektöründeki yerini daima koruyan kırmızı ruj, bu yaz da çok moda! Göz makyajında ve allıkta abartıya kaçmadan kırmızı rujunuzu sürün ve yaz gecelerinde makyajınızla göz doldurun.


 

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Bir Yorum Bırak