Boyfriend Jean ile Farklı Kombin Önerileri

Erkek arkadaşının pantolonunu giy ve çık

Boyfriend Jean ile Farklı Kombin Önerileri

‘’Erkek arkadaşının pantolonunu giy ve çık’’ sloganıyla ortaya çıkan boyfriend pantolonlar için tabi ki bir erkek arkadaşınız olmasına gerek yok! 🙂 Son yılların gözdesi olan bu pantolon modeli, tasarımcıların defilelerinde de kullanılmaya başlandıktan sonra, giyim sektörünün ortasına bomba gibi düştü ve birçok marka boyfriend pantolon üretmeye başladı. Bu pantolonun en büyük özelliği ve onu ‘’boyfriend’’ yapan unsuru, giyenin üzerinde bol ve salaş duruyor olması. Bu nedenle babanızın gençlik yıllarından kalma pantolonları da değerlendirebilir ve bu vintage pantolonları bir terzide belinize göre ayarlatarak günlük kombinlerinizde kullanabilirsiniz.

Bu sezonun boyfriend jean modellerine baktığımızda, yırtık detayların ön planda olduğunu görüyoruz. Eğer siz de boyfriend akımına kapılmak istiyorsanız, sizlere sunduğumuz kombin önerilerine göz atmayı unutmayın!

Boyfriend Jean ve Beyaz Gömlek

Maskülen tarzdan hoşlananları daha da maskülenleştiren bir kombin olan boyfriend jean ve beyaz gömlek kombini, günlük stilin kurtarıcısı. Özellikle stiletto kullanarak maskülenliği daha çekici bir hale getirebilirsin.

Boyfriend Jean ve Loafer Ayakkabı

Günlük kullanımda özellikle erkeklerin stiline ilham verecek bir model olan loafer ayakkabılar, kadın giyimde de hak ettiği değeri gördü ve birçok kombinin yıldızı olmaya başardı. Eğer siz de tercihinizi rahatlığı ve şıklığı bir arada sağlayan kombinlerden yana kullanıyorsanız, loafer ve boyfriend jean kombinine bir şans verin.

Boyfriend Jean ve Deri Ceket

Deri ceketin sokak modasında şüphesiz ki vazgeçilmez ve doldurulamayacak bir yeri var ama deri ceketi neyle nasıl kombinlediğiniz de oldukça öneml. Eğer hem şık hem rahat hem de cool olmanın yollarını arıyorsanız, boyfriend jean ve deri ceket kombini stiliniz için ilham verici olacak ve bu kombinle kendinizi sokak modasının yıldızı gibi hissedeceksiniz!

Kadınların tarzına en cool dokunuşu yapan boyfriend jean, mutlaka sizin de dolabınızdaki yerini almalı.


 

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Bir Yorum Bırak