Sokak Modasında Sarı Renk Tutkusu

Tonuyla enerji verirken Stiliyle de şıklık yaratıyor!

Sokak Modasında Sarı Renk Tutkusu

Ünlü tamcıların ve en gözde markaların yönlendirdiği moda dünyası, kendisinden bağımsız bir şekilde varlığını sürdüren sokak trendlerine de her sene göz kırpıyor ve endüstriyel giyimle sokak trendleri sürekli bir etkileşim halinde bulunarak modanın nabzını tutuyor.
Özellikle moda haftalarının olduğu dönemlerde sokak modasının çok daha fazla ön plana çıktığını söylemek mümkün.
Biz de sizler için bu yılın ünlü moda haftalarına damga vuran modelleri inceledik ve sıklıkla karşılaştığımız sarı rengi mercek altına aldık. Çantadan ayakkabıya, elbiseden eteğe kadar birbirinden farklı parçalarda gördüğümüz sarı renk, tonuyla enerji verirken stiliyle de şıklık yaratıyor!

Sarı Etek

Kadın giyimde en çok üretilen ve en çok tercih edilen parçalardan biri olan etek, yeni sezonda sarı rengin ışıltısıyla daha çok ön plana çıktı ve yediden yetmişe her kadının gardırobundaki yerini almayı başardı. Sokakta gördüğümüz sarı eteklere baktığımızda, sarının her tonunun kullanıldığını ve hem şık hem de rahat parçaların tercih edildiğini görüyoruz. Nereye giderseniz gidin istediğiniz gibi kombinleyebileceğiniz sarı etekler, bu yaz tarzınızı en renkli şekilde ortaya koyacak!

sokak modası - Sarı etek 3

Sarı Elbise

Yaz mevsiminin şüphesiz ki en büyük kurtarıcısı olan elbiseler, rahatlığıyla tercihlerin başında yer alırken şıklığıyla da göz kamaştırıyor. Biz de sizler için stilinize ilham olabilecek birkaç sarı elbise seçtik. Genellikle siyah parçalarla kombinlenen bu sarı elbiseler, sokak modasında şıklığınızı ortaya koyarken göz kamaştırıcı bir stil yaratmanızı sağlayacak!

Sarı Ayakkabı

Ayakkabı denilince modeller değişse de genellikle tercih edilen sabit renkler vardır. Ama siz her zaman seçtiğiniz renkten vazgeçip bu seferlik sarıya olanak tanıyabilir ve stilinizin yıldızını göz kamaştıran sarı ayakkabılarınız yapabilirsiniz. Yaz mevsiminin en canlı rengi olan sarı, stilinizi bir adım öteye taşıyın.

Sarı Çanta

Koyu renkleri tercih ettiğiniz bir yaz gününde stilinizi sarı bir çantayla renklendirmeye ne dersiniz? Yazın tüm enerjisini tarzınızla özdeşleştirecek olan sapsarı çantalar, hem çok şık hem de çok cool!


 

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Bir Yorum Bırak