Zamansız Saçlarla Trendy Bir Görünüm

Saç modasında gece ve gündüz şıklığının ortak tamamlayıcısı olarak gösterilen modeller aynı zamanda genç, dinamik ve enerjik bir çizgide yol çiziyor.

Zamansız Saçlarla Trendy Bir Görünüm

Tüm moda dünyasını etkisi altına alan trendler, sadece kılık kıyafetlerimizi değil, saç stilimizi de etkiliyor! Zamansızlık anlayışı iyiden iyiye yerini sabitlerken, bu trend saç modasında da kendini gösterir oldu.

Geçtiğimiz yılların saç trendlerine bakıldığı zaman çok daha uğraş isteyen, sabit anlayış ve kavramları içerisinde barındıran, gece ve gündüz şıklığının ayrı ayrı ve yorucu modeller ön planda olurken; bu sene bu arayış son buldu ve yerini rahat, zamansız ve kolay modellere bıraktı. Saç modasındaki bu zamansız tavır, tahmin edersiniz ki kadınlara büyük keyif veriyor ve stil sahibi olmanın kolaylığını sonuna kadar yaşatmayı hedef ediniyor.

Saç modasında gece ve gündüz şıklığının ortak tamamlayıcısı olarak gösterilen modeller aynı zamanda genç, dinamik ve enerjik bir çizgide yol çiziyor. Bu noktada en dikkat çeken ve tercih edilen model ise at kuyruğu. Geçmiş yıllarda sadece günlük hayatta kullanılan, hatta daha eskilere gidildiği zaman ilkokul ve lise çağlarımızın kabusu olan at kuyruğu modeli, tüm bu sıkıcılığından uzaklaşarak şekil değiştiriyor ve sezona yön vermeyi başarıyor. Farklı tarzlardaki toplama stilleri ile de hem gündüz hem de gece şıklığının tamamlayıcısı olmayı başarıyor.

Hollywood yıldızlarının stiline göz gezdirildiği zaman bu trendin tüm dünyayı etkisi altına aldığını görüyoruz. Artık dünya starları bile çağa ayak uyduruyor ve daha doğal görünümlü at kuyruğu modelleri ile stilini tamamlıyor. Sokak modasının cool tavrını yansıtmak ve geçtiği her noktada stilinin etkisini bırakmak isteyen ve gece şıklığının çarpıcı duruşunu sonuna kadar yaşamak, aynı zamanda da bunu trendler ile birleştirmek isteyen kadınlar için at kuyruğu modelleri bu noktada devreye giriyor.

trend-at kuyruğu modelleri (2)

trend-at kuyruğu modelleri (3)

trend-at kuyruğu modelleri (7)

Stilinizin en önemli tamamlayıcısı olan saç konusundaki katı kurallara sahipseniz eğer, bunları yıkma vakti geldi. Trendy bir görüntüye sahip olmak istiyorsanız giydiğiniz kıyafetler ve kullandığınız aksesuarlar kadar saçınızı da önem vermeniz gerekiyor. Trendleri takip ederek daha modern görünmek sizin elinizde. Başucu notlarınız varsa eğer buna bir yenisini daha ekleyin ve yılların sıkıcılığını üzerinden atmayı başaran at kuyruğu modellerine stilinizde yer vermeyi unutmayın.


 

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Bir Yorum Bırak