Stil Sahibi Kadınlar İçin Kurtarıcı Parçalar

Tarzıyla, duruşuyla, bakışıyla, sokağın ilham perisi olmayı kim istemez?

Stil Sahibi Kadınlar İçin Kurtarıcı Parçalar

Tarzıyla, duruşuyla, bakışıyla, sokağın ilham perisi olmayı kim istemez? Modayı tutkuyla takip eden tüm kadınların belki de en büyük arzusu bu; stiliyle adından söz ettirebiliyor olmak, ilham vermek… Aslında bu arzunuza kavuşmak o kadar da zor değil, önerilerimizle ilham perisi olmaya hazırlanın!

Moda dünyasına şöyle bir göz attığımızda, her sezon trendlerin belirleyici parçalarının yanı sıra klasiklerimizden olmuş parçalar yer alıyor. Asla popülaritesini yitirmeyen bu parçalar, moda dünyasında her zaman var olacağa benziyor. Zamansız ve kurtarıcı olarak nitelendirdiğimiz bu giysiler bir kadının dolabında her zaman bulunması gereken demirbaşları şekillendiriyor. Daha da önemlisi, vücudunu tanıyan ve özgüvenli kadınların stilinin en büyük sırları arasında yer alıyor.

Bu parçalar neler mi? Haydi biraz bunlar hakkında konuşalım ve alternatif stil önerilerini mercek altına alalım.

Basic Sevenler Buraya

Basic bir t-shirtün verdiği rahatlığı başka hangi parça verebilir ki? Basic t-shirtler, her yeni sezon hayatımızın tam ortasına yerleşmeyi başarıyor. Özellikle beyaz renkli basic t-shirtler, her mevsim için inanılmaz bir kombinleme ve kullanım rahatlığı yaratıyor. İster V yaka, ister bisiklet yaka… Her zevke ve tercihe hitap ediyor.

Sezonun trendlerinden olan boyfriend ve yüksek bel jean ile ya da etek ve şortlarınız ile tamamlayacağınız basic t-shirt kombinlerinizi; özenle seçilmiş aksesuarlarınızla etkileyici bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

834e81582c74b47b606a34d4ae111ab8

Klasik Deyip Geçme! Siyah Küçük Elbise..

Evet, tam anlamıyla bir klasik olarak görülür o ve yıllardır bütün uzmanlar tarafından her kadının dolabında olması gerektiği savunulur. Tahminleriniz buradan duyuluyor. Siyah küçük bir elbise!

İstediğinizde şık, istediğinizde spor olur. Ama her zaman çok cool bir görüntüyü savunur ve her kadının vazgeçilmezidir. Bizim sezondaki favorilerimiz ise yine basic formdaki siyah küçük elbiselerden yana. Bir de stile dair küçük bir dipnot verirsek eğer; doğal bir görünüm elde ettiğiniz ten ve göz makyajınıza sezonun hitlerinden olan kırmızı renkteki bir ruju ekleyerek büyünüzü etrafa yayabilirsiniz.

4644395_Kaistro_Danil_©_2015_(39)

Kaydet

Kaydet

Bir Yorum Bırak