Gününüzü Kurtaracak Minik Stil Tüyoları

Öncelikle her ne kadar moda olursa olsun eğer giydiğiniz şeyin içinde kendinizi rahat hissetmiyorsanız hemen çıkarın. Çünkü rahat hissetmediğiniz bir kıyafeti üzerinizde taşıyamayabilirsiniz. Kendinize yakıştırmadığınız ya da model olarak beğenmediğiniz kıyafetleri de moda diye giymek zorunda değilsiniz. Kendi modanızı kendi stilinizi yaratın! Gününüzü kurtaracak minik stil tüyoları arasında elbette basic şeyler bulunmaktadır. Ama basic şeyleri kombinlemek, bir takı veya ayakkabı ile tarzınıza uygun bir hale getirmek sizin elinizde. Son anda gelişen planlar, ilk defa gideceğiniz ortamlar, çalışma alanınız, arkadaş ortamınız, bunların hepsi için basic ürünler tercih edebilirsiniz. Hem çok spor olmadan hem de abartmadan zamansız parçalarla bir tarz oluşturabilirsiniz

Son Anda Gelişen Planlar İçin Stil Önerileri

Öncelikle eğer kıyafet seçmekte zorlanıyor, kombin yaparken dağılıyorsanız burayı dikkatlice okuyun. Dolabınızda kesinlikle birkaç tane oversize beyaz tshirtler bulundurun! Beyaz tshirt hepimizin kurtarıcısı olmaktadır. Altına üstüne istediğin her şey ile kombinleyebilir, ister sade bir görüntü, ister tarz bir görüntü, ister şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Beyaz tshirt’ü üstümüze geçirdikten sonra bir mom Jean ya da yırtık bir Jean ile kombinleyebilirsiniz. Ve olmazsa olmaz takı! Kimi insan takı takmayı sevmese de kabul etmeliyiz ki takı giydiğimiz kıyafeti gösteren en önemli aksesuardır. Beyaz tshirt ile altın rengi takıların uyumu sizi önceden hazırlanmış bir görüntüye ulaştırabilir.

Çalışma Ortamınız İçin Stil Önerileri

Çalışma ortamı ikiye ayrılmaktadır. Eğer kurumsal bir şirkette çalışıyorsanız elbette daha şık ve prezentabl bir görüntüye sahip olmanız gerekmektedir. Ama şık olmak için asla rahatınızdan ödün vermeyin. Her zaman daha rahat topuklu ayakkabılar tercih edin ki yürüyüşünüz giydiğiniz elbiseyi ya da eteği kaldırabilsin. Rahatsız bir ayakkabıyla dik bir duruş ve yürüyüş sergilemeniz çok zor olacaktır. Eğer kurumsal olmayan ve kıyafet konusunda serbest davranan bir yerde çalışıyorsanız haftanın en azından iki günü basic olarak geçirebilirsiniz. Basic tshirt’ün altına spor ayakkabı değil de topuklu bot tercih edebilirsiniz.

Arkadaş Ortamınız İçin Stil Önerileri

Arkadaşlarınızla toplandığınızda dışarda mı yoksa evde mi olmayı tercih ediyorsunuz? Her ikisi içinde uygun bir kombinimiz bulunmaktadır. Tabi ki tayt! Tayt artık sadece sporda giyilen bir kıyafet olmaktan çıkmıştır. Ya da tayt giyildiği zaman özensiz bir görüntü elde etmiş olmazsınız. Aksine cool bir görüntü yakalayabilir ve tüm gün rahat hissedebilirsiniz. Taytın üzerine giyeceğiniz bir sweatshirt ve onun üzerinde kullandığınız takılar sizi tarz bir görünüme kavuşturabilir. Kısacası elbette özeneceğimiz ve günler öncesinden düşünmeye başladığımız kombinler olacaktır. Ama günü kurtaracak en iyi kombinler yukarıda bahsettiklerimden oluşmaktadır.

Bir Yorum Bırak