Yeni Okul Dönemi İçin Trend Önerileri

Her öğrenci veya veliler okulların açılmasına yakın alışveriş telaşına kapılırlar. Çocuklar yeni döneme yeni araç gereç ve yeni kıyafetler ile başlayabilsinler diye. Tabi ki trendleri ailelerden çok öğrenciler daha çok takip etmektedir. Bu sebeple okulları açılacak olan öğrencilerimize ufak trend tüyolarından bahsetmek istiyorum.

Hem Günlük Hem de Okulda Kullanabileceğiniz Sırt Çantaları

Sırt çantası denildiğinde akla büyük, renksiz ve model seçeneği olmayan daha çok spor çantalar gelmektedir. Ama artık modanın zamandan daha hızlı ilerlediğini düşünürsek bu düşünce çok eskide kaldı. Okul için alıp kullanabileceğiniz hatta dışarıda da günlük kıyafetlerinize uyum sağlayan sırt çantaları tercih edebilirsiniz.

Kırtasiye Alışverişi

Kırtasiye alışverişi deyip geçmemek lazım. Kırtasiye ürünleri de günden güne çeşitlilik göstermektedir. Kendi zevkinize göre renkli ve desenli defterler, farklı model kalem kutuları, renk sınırlaması olmaksızın kalem seçenekleri arasından en havalı ve en dikkat çekeni bulup kullanabilirsiniz. Ders çalışmayı sıkıcı bir halden kurtarmak için de bu ürünlerin sizi heveslendireceğini unutmayın.

Ayakkabı Tercihi Nasıl Olmalı?

Ayakkabı tabi ki kişiler arasında çok farklı zevklere ayrılabiliyor. Bu sebeple daha çok basic tercih edilen ürünlerden bahsedebiliriz. Spor ayakkabılar! Spor ayakkabı kışın çok tercih edilmese de okul başlangıcında ve bitişine doğru en çok tercih edilen ürünlerdir. Okul formanıza göre bir renk ve daha çok basic modeller tercih edebilirsiniz. Gelelim botlara.. Kısa ve ya uzun olarak ikiye ayrılan botlarda son zamanlarda daha çok kısa olanlar ön plandadır. Uzun botlar bazı formaların altında çok tercih edilmemekle beraber her kıyafete uygun değildir. Bu sebeple dolabınızda kış için bir siyah bir de kahverengi bot kesinlikle bulundurmalısınız. Tabi diğer renkleri de bulundurabilirsiniz 🙂

Kaban ve Mont Seçimi

Kaban konusunda 2019 ve 2020 senesinin trendleri ekose desenli kabalar, etnik desenler, pelüş modeller ve renk konusunda sınırlama olmayan modellerdir. Mont olarak ise şişme ve kabarık duran montlar baya tarz ve cool durmaktadır. Hem size spor bir görüntü kazandırırken aynı zamanda sıcak tutuyor. Okul için biraz iddialı olsa da yılan desenli montlar da bu senenin en çok tercih edilen modelleri arasındadır.

Atkı ve Bere Modelleri

Atkı ve bere konusunda herkes her zaman aynı fikirde olmayabilir çünkü herkes kendine her bereyi yakıştırmayabilir. Bu sebeple berenin denenerek alınması tarafındayım. Bere konusunda renkli yün bereler okul için en uygun olan bere modelleri olacaktır. Atkı ise son zamanların en çok tercih edilen ve tercih edilmeye devam eden büyük battaniye modelli atkılardır. Üzerinizde büyük dursa bile oldukça sıcak tutan, renk ve desen konusunda çeşitlilik bulabileceğiniz parçalardır.

Bir Yorum Bırak