Hamileler İçin Moda Tüyoları

Hamilelik dönemi her kadının heyecanlandığı ve mutlulukla sonuçlanmasını beklediği bir dönemdir. Bu dönemde kadınlar, değişen vücut ölçülerine en uygun modelleri bulmakta zorlanmaktadırlar. Genellikle rahat kıyafetler tercih etmektedirler. Hamilelerin tercih ettikleri modelleri aşağıda inceleyebilirsiniz.

Hamile Thermal Tayt

Kış aylarında hamilelik süreci geçiren anne adayları için oldukça rahat ve sıcak tutan thermal taytlar, resmen vazgeçilmez bir parça haline gelmektedir.  Hem tayt olarak hem de Hamile Thermal Çorap olarak da tercih edebilirsiniz.

Tunik!

Hamilelik döneminde daha uzun şeyler tercih eden anneler için tunikler tam anlamıyla kurtarıcı bir parça olmaktadır. Taytların üzerine, altına bot ya da spor ayakkabıyla tamamlayabileceğiniz güzel bir parçadır.

Bol Ya da Dar Elbiseler

Tercihe bağlı olarak uzun elbise modellerinde dar ya da bol bir model seçebilirsiniz. Yaz aylarında bir doğum süreci geçirecekseniz eğer, bol ve ince elbiseleri bir adım önde tutmanız daha konforlu olacaktır.

Emzirme Sütyeni!

Hamilelik sürecinden sonra kesinlikle alınması gereken bir ihtiyaçtır. Emzirme sütyenini evde de olsanız kullanmanızda fayda vardır.

Yüksek Bel Etek

Yüksek bel eteklerin bel kısımları genellikle daha şekillenebilir olmaktadır. Ve böylece karnınızın küçükken bile kullanmanız mümkündür.

Yüksek Bel Pantolon

Hamilelik sürecinde pantolon giymek isteyenleri de unutmuyoruz tabi ki! Hamileliğin son zamanlarına doğru büyüyen karnınız için uygun, beli lastikli ya da beli farklı kumaştan oluşan yüksel bel pantolonlar tercih edebilirsiniz.

Önemli olan içinde rahat edeceğiniz ürünleri tercih etmenizdir. Tarz olarak kişiden kişiye değişiklik gösteren moda, hamileler için son zamanlarda daha fazla seçenek sunmaya başlamış ve anne adaylarımızı memnun etmiştir. Çalışan bir anne adayıysanız çalışma ortamınıza göre yine rahat ve şık ürünler tercih edebilirsiniz.  Hamile giyim modası gün geçtikçe kendini geliştirmekte ve değiştirmektedir. Kış ve yaz ayları olarak tercih yapabileceğiniz modeller, anne adaylarının dikkatini çekmektedir. Hamilelik döneminde çok araştıran ve çok okuyan anne adayları, genellikle hamilelik sonrası için bilgilenmektedir. Ancak hamilelik sürecinde ki psikoloji için de o süre zarfını iyi değerlendirmek gerekmektedir. Kendini iyi hisseden ve mutlu olan anne adayları daha kolay bir hamilelik süreci geçirmektedir.

Bir Yorum Bırak